Meditasjonskvelder på de 7 stråler – En Reise Mot Indre Harmoni

Ønsker du å utforske hvordan de 7 strålene kan transformere ditt liv og styrke din indre balanse?

Bli med på en unik meditasjonsreise hvor vi utforsker livsstrømmenes kraft og hvordan de påvirker oss på både et personlig og spirituelt nivå.

I løpet av disse 7 kveldene vil vi gå inn på hver av de 7 strålenes egenskaper og kvaliteter. Gjennom meditasjon og refleksjon vil du lære hvordan du kan aktivere og integrere disse energiene i ditt eget liv – enten for å styrke de områdene du allerede mestrer, eller for å bringe mer av det du trenger inn i hverdagen din.

Hva kan du forvente?

  • En introduksjon til de 7 stråler
  • Dypere forståelse av de 7 stråler og deres påvirkning på ditt liv
  • Meditasjoner som hjelper deg å balansere og harmonisere dine egne energier (mp4 filer til eget bruk i etterkant)
  • Verktøy for å øke din indre styrke, fred og glede.

Kveldene i 2025: Tirsdager kl. 17.30-19.00

  • 28. januar
  • 25. februar
  • 25. mars
  • 22. april
  • 20. mai
  • 17. juni
  • 8. juli

Pris: NOK 3790

Sted: 

Ullevål Helsehus i Stensgata 49. Venstre inngang. (Tvers over gaten for Ullevål sykehus. Buss nr.  20, 25, 34, 37 og 54 har holdeplass foran lokalet, ellers gjelder gateparkering)

Er du klar for å åpne døren til en mer harmonisk og styrket versjon av deg selv?

Maks 8 plasser!

Velkommen til en transformativ reise med de 7 stråler!

Påmelding 7 meditasjonskvelder Oslo

7 veier til Sjelen

Kjenner du på:
  • Lav energi 7 veier til sjelen
  • Manglende lidenskap og livsglede
  • Vanskelig for å ta valg
  • Utfordringer med å komme videre fra der du står
  • Ønske om dypere forståelse for dine egne talenter og potensial
  • Behov for å bringe ditt budskap og energi ut i verden
  • Finne tydeligere retning og uttrykk

Da kan vi gjennom de 7 livsenergier avklare, rydde og gi nytt liv til nye drømmer. Du vil på dette kurset kunne få:

  • Kontakt med dine egne nøkkelkvaliteter
  • Sterkere kontakt med ditt livsformål
  • Forståelse for din egen energi og dens betydning på et større plan
  • Innføring i de 7 livsenergier fra et kosmisk til et personlig og spirituelt plan

I 7 uker vil vi utforske de 7 universelle livsenergier gjennom meditasjon, refleksjon og praktiske øvelser. Vi skal se på hvordan de preger ditt liv og din kontakt med dine talent, og ditt potensial for vekst og større harmoni.

Les deltakernes egne opplevelser nedenfor.

Hva sier deltakerne?

Se video og uttalelser fra tidligere kurs

Kurset var en fantastisk påminnelse om at vi er så mye mer enn det vi tror vi er og opplever i hverdagen! Et sted ligger det en bevissthet om at vi er noe mer, og at det finnes noe mer, men kurset ga det rommet og den anledningen som må til for å oppleve det.

Jeg deltok på kurset i en periode som for meg kunne ha blitt dominert av kamp, negative tanker og frykt for fremtiden. Kurset ble en viktig motsats og ga inspirasjon til å både tenke nytt og å ha tillit til at alt er som det skal være.

Ønsker definitivt mer av det samme senere. Så tusen takk, Mariann, for at du på en inspirerende og engasjerende måte ledet oss gjennom disse opplevelsene.

Kurset 7 veier til sjelen har vært en utrolig reise; Kurset er innholdsrikt og spennende, det har ikke vært et kjedelig sekund – kurskveldene gikk altfor for. Meditasjonene er gode, og jeg føler at jeg fant inn til meg selv.

Dette kurset kan jeg anbefale til alle som er nysgjerrige på seg selv og leter etter roen, den fant iallfall jeg. Jeg føler at jeg står trygt i meg selv på to ben 🙂 Flott at vi har fått meditasjonene, så jeg kan fortsette reisen. Og jeg ønsker meg flere kurs.

Jeg er veldig takknemlig for at jeg deltok på dette kurset. Kurset er inspirerende, og for meg har det startet en viktig prosess i mitt liv. Arbeidet med de 7 livsenergiene er utrolig spennende, og Mariann er en dyktig kursholder med et smittende engasjement. Kan sterkt anbefales!

Jeg fikk først og fremst inspirasjon og «input» av tanker om hvordan det hele henger sammen. Det var så moro å leve seg inn i mesterforestillingen. Hvordan det føles å være meg når alle iboende potensialer er utviklet. Selv om det nok er en stund til jeg er der, er det viktig å bli påminnet muligheten for å komme dit.

Mariann sine innspill og gløtt inn i en utvidet universell bevissthet en verden som kanskje ikke er helt slik som skolebøkene beskriver den – er ytterst fascinerende. Og til slutt, veldig hyggelig å være i samme rom som så flotte og selverkjennende damer. Ikke minst, bare å oppleve deg Mariann. Så fri og modig!!

Stor klem fra Kjersti